LGBTQ

LGBTQ

Všechny vztahy bohužel nejsou stejné. Vzhledem k tomu, že vztahy LGBTQ nebo dokonce nesezdané vztahy opačného pohlaví nejsou vždy dostatečně chráněny zákony, vyžadují tito lidé a rodiny jedinečné plánování, aby byli i oni a jejich rodiny maximálně chráněni. Při výběru advokátní kanceláře, která bude zastupovat Vás a Vaši rodinu, je nezbytné, aby rozuměla těmto jedinečným potřebám a ochraně, kterou lze zavést na ochranu Vás a Vašich blízkých.

Nabízíme příjemné prostředí a důvěrný, inteligentní a pečující přístup k jedinečným potřebám komunity LGBTQ. Zasazujeme se o rovnost a spravedlnost a zasazujeme se o pochopení a podporu zvláštních problémů, kterým LGBTQ lidé čelí. Zaměřujeme se na širokou škálu právních otázek, které se naší LGBTQ komunity dotýkají dnes i v budoucnu.

Jako LGBTQ jednotlivci, páry a rodiny je nezbytné, abyste pochopili a využili veškerou právní podporu, která je Vám k dispozici. Při navazování vztahu, zakládání rodiny, nabývání a převodu majetku chcete chránit sebe, svůj majetek i své blízké. Pokud se stane, že vztah nevydrží, důvěryhodný a starostlivý právní poradce může zastupovat Vaše zájmy a zmírnit trauma.

Naše služby v advokátní kanceláři SWISSOVIA jsou v těchto oblastech účinná a praktická řešení pro LGBTQ komunitu

  • Plánování majetku – závěti, svěřenské fondy, plné moci, předběžné pokyny pro zdravotní péči
  • Svěřenské fondy pro zvláštní potřeby
  • Svěřenské fondy pro speciální účely
  • Další plány a ochrana pro Vás a Vaši rodinu